| Kitty_5715 a întrebat:

Bunahappy, as vrea o parere daca se poate. Am 15 ani, culoarea naturala a parului meu era shaten foarte inchis. Asa ca m-am vopsit saten mai deschis iar acum m-ar tenta sa ma vopsesc blonda, am pistrui si tenul meu este mai deschis. Daca m-ati putea ajuta cu niste pareri v-as fi recunoscatoare:*.

Răspuns Câştigător
| ChocolateDroid a răspuns:

Salut!
Eu am tenul deschis si sunt blonda si pot sa spun ca imi place cum imi sta.
Dar nu tuturor femeilor cu tenul deschis le sta bine blonde.
Poti sa incerci. Daca nu iti place te vopsesti inapoi satena. Nu ai nimic de pierdut.Incercarea moarte nu are. Succes :*:*

14 răspunsuri:
| ChocolateDroid a răspuns:

@Kitty Multumesc pentru fundita ! :*

| ChocolateDroid a răspuns:

@Kitty Multumesc pentru fundita! :*

| love44katyp a răspuns:

Nu cred ca trebuie sa te vopsesti blonda.
daca aveai un saten foarte inchis nu csunt sigura ca ti-ar sta bine
Lasa satenul acesta deschis si fa-ti niste suvitewinking

| Wanderer a răspuns:

Eu zic ca nu este nici o problema sa te vopsesti blonda.Prietena mea are tenul foarte deschis si ese blonda si arata foarte bine.Iti poti da seama mai usor daca ti-ar sta bine pentru ca erai saten deschis.

| stefy_8347 a răspuns:

Nu te supara sa-ti, dar la varsta asta stiu ca fetele vor o culoare mai frumoasa decat a lor naturala dar degeaba baietii admira m-ai mut ca ai parul natural decat vopsit:D. Tu acum ti-ai ars parul si cand o sa ai vreo 30 de ani in sus o sa ai fire albe si plus nu la varsta asta trebuie sa-ti apara fire albe). Ai gresit enorm ca te-ai vopsit, ti-ai ars parul si plus o sa regreti ce-ai facut natural nu inseamna plictisor ce super(asta apreciaza baietii la noi ca nu ne vopsim ce ne-am lasat nuanta parului adevarata)
citeste aici http://www.noifetele.ro/beauty/mar09_feature1.php

| Incubus a răspuns:

Urato

| TheGrooveStreet a răspuns:

Parerea mea: nu te mai vopsi de la varsta asta! o sa iti cada parul. cand oi ajunge pe la 25-30 de ani o sa ai mari probleme! [Funda?]

| Nicole_3441 a răspuns:

Cred ca ti-ar sta bine, dar la 15 ani?! Si eu am 15, dar imi fac doar cateva suvite blonde...asta-i tothappy
Bafta!

Nicolewinking

| luckyman_4740 a răspuns:

Daca tot ai 15 ani, chiar era nevoie sa iti vopsesti parul? era frumos natural la varsta ta si vei timp toata viata sa-l vopsesti, parerea mea este sa lasi parul in pace altfel risti sa-l deteriorezi timpuriu.

| bxxt a răspuns:

Mie una imi place parul natural, este cel mai frumos, dar la tenul deschis merge sa te vopsesti blonda. uita-te la orice blonda/blond natural/a sa vezi ca are tenul deschis, iar pistruii nu au nimic, asa arata si atrainii(cred ca nemtii): par blond-portocaliu, ten deschis si pistrui. mult noroc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer, nu as crede ca ti-ar sta foarte bine, dupa parerea mea, daca tu esti deschisa la ten parul tau ar trebui sa fie o culoare mai inchisa ca sa iti puna in evidentsa ochii, daca esti pistruiata si ai tenul deschis, cu parul blond vei parea spalacita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer, nu as crede ca ti-ar sta foarte bine, dupa parerea mea, daca tu esti deschisa la ten parul tau ar trebui sa fie o culoare mai inchisa ca sa itsi puna in evidentsa ochii , daca esti pistruiata si ai tenul deschis, cu parul blond vei parea spalacita

| georgiana967 a răspuns:

Daca ai tenul deschis eu zic ca ti-ar sta bine blonda mai ales daca esti saten deschis nu o sa fie o schimbare prea mare.incearca macar

| DenY_6528 a răspuns:

E naspha sa te vopsesti. asa am facut eu sh mi-am ars parul apoi vroiam culoarea mea naturala:X:X. am regretat ca m`am vopsit da numai puteam da timpu inapoi sh mi-am ars parul. apoi dupa o vreme ff lunga mi-a stat cum imi statea mie.

Daca vrei poti sa te vopsesti. e alegerea ta. dar sper sa nu`ti para raw.winking

:*