| EmylyaEmy a întrebat:

As vrea sa imi comand o crema de decolorat parul de pe maini pentru ca in farmaciile de aici nu se gasesc si nu stiu pe ce site-uri as putea gasi. Ma puteti ajuta? Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| CatLover13 a răspuns:

Am avut si eu decolorant de la kallos. Era pudra si oxidant tot de la kallos care se amestecau. Iti recomand sa nu folosesti pentru ca o sa te usture rau si o sa faci alergie. Eu cel putin am facut alergie si arata foarte urat. Si a mai tinut si o luna. De 2 ani ma epilez la salon si e mult mai bine.
Funda? happy

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat