| cinevaaaa15 a întrebat:

Bună, as vrea sa îmi cumpăr niște papuci de pe site ul,, arman sport" acest site este de încredere? Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu cunosc acest site, dar m-am uitat pe el si pot afirma urmatoarele"

pe parte de look este slabut lucrat, un template (web) ieftin probabil gratuit
pe parte de punere la dispozitie a informatiilor referitoare la SRL-ul din spatele siteului sunt ok, asta pentru ca multe alte siteuri care vand haine si incaltaminte nu o fac, deci nu vand legal!
ei bine acest site "arman sport " are datele de identificare fiscale cerute de lege

preturile m-am uitat fugitiv, la EA7 de la armani si desi sunt putin mai mici decat pe alte platforme cunoscute, par in targetul de pret al produselor originale EA7!
am printre altele 2 perechi de la Armani, model EA7 originale si cunosc preturile!

Te sfatuiesc sa comanzi prin ramburs (colet cu verificare) si vezi ce produs primesti, astfel nu vei putea lua teapa!

| Hyperion7 a răspuns:

Pare a fi de încredere