Întrebare recomandată | buuuby a întrebat:

happy as vrea sa imi "transform"unele haine de care m-am plictisit (blugi, tricou, bluze si altele) dar problema e ca nu prea am idei straight face ma puteti ajuta? tutorial, poze etc...nu conteaza.Multumesc anticipat(dau fuditaaaa):*:*

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| Hilde a răspuns:

Hello! iti dau un exemplu la blugi, daca cumva au ramas mici sau vrei sa ii transformi, eu am facut si mi-a iesit in felul urmator: i-am facut scurti ca sa ii port la vara pentru ca in talie nu ma ingrasasem deloc.Am adaugat niste pandanticve (dar orice accesorii pentru haine daca vrei sa le redecorezi gasesti la o mercerie-eu de aici am si comandat http://www.merceriatotal.ro/. tricourile de exemplu daca is mai largi, lasele doar pe un umar iar pe celalalt sa fie descoperit, sunt si spray-uri colorate si iti poti face ce model vrei tu pe tricou(asta daca e deschis la culoare). uite aici un articol interesant http://metropotam.ro/......50507991/. Sper ca te-am putut ajuta.

| Deea_Andreea_1982 a răspuns:

Hainele le oti colora cu vopsea de haine se gaseste mai peste tot, si costa plicul cam 2 lei, poti sa le pui tinte, sa le colorezi cu marcarul, sa le aplici paiete, sclipici.