| Joana96 a întrebat:

As vrea sa ma tund si nu stiu cum:d Am fost tunsa bob, scurt in spate si lung in fata, da` mi-a crescut si as vrea sa ma tund filat. Imi e putin cam frica, sper sa nu fie prea scurt thinking Vreau sfaturi sau poze cu tunsori care se poarta :d Tnx

1 răspuns:
| Dolyta a răspuns:

Se cam poarta ras pe o parte laughing dar eu zic sa te tunzi cum vrei, cum iti sta bine. mie imi place in V cum arata, dar la parul lung, si cateva bucle, arata superb.