| Ancutsa a întrebat:

Buna!
As vrea sa ma tund si nu stiu cum.Va rog, daca stiti un program care sa pot modifica propria poza dar nu ma refer la photoscape sau altele, ceva care sa-ti modifice parul, exista asa ceva? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| αɳḍϋ a răspuns:

Www.Taaz.com

e super:D

Si te poti si machia:D

Have fun[; X]

3 răspunsuri:
| CarmenR a răspuns:

Uite aici niste sugestii de tunsori foarte interesante: http://www.karena.ro/......e_in_voga. Cat despre programul despre care vorbeai tu, poti intra pe coaforul virtual de la www.divahair.ro. Bafta!

| flory13 a răspuns:

Intra pe www.divahair.ro, iti faci cont si au program online.

| andreea_6295 a răspuns:

Sigur daca incerci pe programele alea n-o sa-ti iasa mare lucru. Mai bine iti cauti tunsori pe net. Eu asa fac atunci cand vreau sa ma tund. Si ma tund foarte des (odata la 2 luni).