| Bernoullie a întrebat:

As vrea sa ma vopsesc blonda si as dori sa folosesc o spuma-vopsea. Care este mai buna cea de la Schwarzkopf sau L'oreal? Cam cat costa?

Răspuns Câştigător
| PinkPanther a răspuns:

L'oreal sau wella, ard mai putin parul si rezista mai mult pretul difera in functie de ce tip de vopsea ei oricum e undeva intre 15 - 40 lei. Cand te decolorezi baga in amestecul vopselei o masca de par, o sa iti protejeze si nu influenteaza culoarea

1 răspuns:
| Miruna1279 a răspuns:

Buna!

Cea mai buna este cea de la L'oreal. A folosit-o si o prietena si mi-a spus ca e f. buna, spre deosebire de cea Schwarzkopf. Nu stiu exact cat costa, dar pentru. un par frumos platesti oricat e nevoie, nu?

Sper ca te-am ajutat.

P.S: Arunca un ochi aici;) www.myrunaa.wordpress.com
Miruna.