| Kiddaly a întrebat:

as vrea sa-mi fac niste suvite, ce culoare as putea folosi pentru parul saten inchis? Oricum, cam cat ar costa o vopsea de asta, si cam cat mar tine suvitele?

Răspuns Câştigător
| AikkoxD a răspuns:

Ai putea să încerci cu albastru de metil; roşu castelani; violet de genţiană. În caz că n-o să-ţi placă sau te plictiseşti, se curăţă la câteva spălări şi nu-ţi arde părul. Le găseşti la farmacie la 3-4 lei fiecare. Vopseaua costă de la 15 lei în sus, depinde de calitate.