| CiocolataCuAlune a întrebat:

As vrea sa stiu cum ar trebui sa ma tund, tinand cont ca am parul lung(chiar foarte lung), drept si saten.Eu m-am gandit la ceva mai scurt, gen : pana la umeri in scari. Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| ioanaabt a răspuns:

Buna! Daca zici ca ai parul lung, eu cred ca ar trebui mai intai sa il tunzi foarte putin, cum ai zis tu pana la umeri sau poate chiar mai jos putin de umeri. Poti sa iti iei gherute si putin in scari la spate. happy

3 răspunsuri:
| didolina24 a răspuns:

Si eu l-am avut asa :) si m-am tuns ceva in genul http://www.youtube.com/watch?v=TvSdAKKksgQ
asa mi-a iesit la sfarsit :*

| CiocolataCuAlune explică:

Sa ma tund sau nu? Daca da, atunci spuneti-mi cum si, eventual, postati poze.Multumesc.

| anadragutza a răspuns:

Daca ai parul lung si saten ee bine eu iti zic ca te duci la coafor si sa te tunzi tunsoarea bob e la moda si e cool eu sunt in scari si sunt satena si nu imi place si nu mai e la moda! funda?