| Rosalinda_7768 a întrebat:

As vrea sa stiu cum sa scap de iritatia dupa maini. Azi m-am depilat pe maini cu crema Veet si pe langa cot mi-au iesit niste bubite dar nu sunt din astea rosii nu stiu cum sa zic ca niste blande? Plss help meeeee

Răspuns Câştigător
| DianNa_2086 a răspuns:

Cauta in magazine cremele cu Aloe Vera, cremele de galbenele.Nu sunt sigura ca iti v-a trece repede dar ca sa nu mai faci da-te cu ea dupa ce te epilezi.

1 răspuns:
| Lexus28 a răspuns:

Foloseste crema neutrogena, pentru piele uscata, este cea alba cu capac albastru, este excelenta. si seara inainte de culcare un unguent cu aloe vera, dar fara alte bazaconii prin el. Cauta la farmacie, le gasesti pe aman2