| komi1 a întrebat:

Buna, as vrea si eu cateva site-uri de fashion care sa livreze la easybox, mai ales care sa aiba si haine in stil asiatic gen Shein, joom etc

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

La easybox livreaza numai firmele romanesti, nu cele internationale ca Shein sau joom.
Ti-as recomanda totusi sa iti cumperi haine pe probate, direct din magazin, fiindca online risti cel putin 50% din ele sa nu ti se potriveasca masura, sau sa nu-ti placa cum stau pe tine.