| GrilDollllllll a întrebat:

as vrea si eu sa stiu daca marimea s la pantaloni inseamna marimea 26-27

Răspuns Câştigător
| MihaiGe a răspuns:

Da, exact aceea.
Bafta!

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Nu e asa, marimea s corespunde nr 25-26, iar m nr 27-28.Eu am pantaloni numai 27, dar niciodata nu ma incap pantalonii pe care scrie s.Este adevarat si ce spui tu, dar nu intotdeauna, depinde si de cum sunt puse marimile sau de forma corpului.

| FiddleStick a răspuns:

Da marimea 26-27 este o marime foarte mica, adica de o persoana slabuta si marimea cea mai mica este S(26-27).Bafta!winking

| ZvT a răspuns:

Da, înseamnă că eşti slăbuţă.

| LeMousiqe a răspuns:

Bună.
Eşti mai slabă, asta înseamnă.
Ceau.