| NipponGaDaisuki a întrebat:

astazi m-am inscris la concursul de miss din scoala si exista si o proba pentru creativitate.Nu am idei si speram sa imi dati si mie cateva exemple.Multumesc anticipat. Dau funda celui mai reusit.

Răspuns Câştigător
| Buggz a răspuns:

Fa ceva original si spontan, ceva la care nimeni nu s-ar fi asteptat, cu toate astea, ceva spectaculos. ce-ai zice de un costum de-a dreptul bizar(din hartie, pe cu hainele invers, din fructe), poti sa pui o melodie, si sa te prefaci ca tu canti la fiecare intrument, si chiar si cu vocea, dar doar mimezi, intelegi? sunt multe de facut, dar, ai fi mult mai satisfacuta daca ai folosi propria ta idee big grin Fundoi? happy

1 răspuns:
| baal24 a răspuns:

Dublu anal. funda?