| Jigokunokishi a întrebat:

Bună! Ați avut vreodată parfumul Versace Eros Flame? Mi-am comandat de pe eMAG un parfum Versace Eros Flame la 100ml. Nu părea mai nimic suspect la el, mai puțin faptul că pe sticluță, sub acea emblemă, pe lângă numele parfumului, apare scris și Eau de parfum. Din pozele văzute pe net era scris pe sticluță doar numele parfumului. Se poate să fie un fals?
Pe cutiuță scrie că e făcut în Italia, codul de bare e cel al filmei, doar acest detaliu cu ce este scris pe sticluță mi-a trezit suspiciuni. Ce părere aveți?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

"Eau de parfum" inseamna apa de colonie (apa de parfum).
Parca asta ai comandat-o. tongue

| Dismally a răspuns:

Vezi ca undeva pe cutie trebuie sa scrie un cod si acel cod trebuie sa apara si pe sticluta, undeva pe fund cel mai probabil. Daca are acel cod e original (nu codul de bare)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este original! Eu am avut Eros Versace, era grozav. Mai e unul smecher rău de la Versace, se numește Versace Pour Homme Dylan Blue.

| JimJones a răspuns:

Am eu si scrie la fel. Asa trebuie sa scrie, pozele de pe net sunt pentru prezentare si de aceea nu scrie nimic. In functie de ce iti cumperi, poate scrie: eau de toilette sau eau de parfum.