| xFakeSmilex a întrebat:

Ati incercat noua masca de fata de la Avon? Ma refer la: Masca de fata purificatoare cu minerale (Black Mineral Mask). As vrea sa stiu daca da rezultate, eu am un ten predispus acneei si as vrea sa stiu daca ma poate ajuta.

4 răspunsuri:
| HelpMeNow a răspuns:

Nu sunt bune produsele de la Avon... Sunt numai chimicale si sunt si scumpe, incearca mastiile de fata de la Oriflame, alea am auzit ca sunt mai bune

| UndergroundFolklore a răspuns:

Ma batea gandul sa-mi comand masca asta, dar mi-am amintit ca mastile lor nu-s bune de nimic.Cel putin nu din gama aia.
Mai bine du-te in supermarket-uri gen Carrefour sau Kaufland si sunt sigura ca o sa gasesti masti mult mai bune si poate ceva mai ieftinewinking

| annna69 a răspuns:

Incearca mastile de fata de la Garnier happy nici cele de la oriflame nu sunt bune, pe moment o sa ai fata catifelata dar o sa iti apara cosuri happy

| Alexucccccaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Buna. Da este foarte buna, sunt reprezentant avon si am primit-o inainte ca sa o testez, si sunt foarte multumita de ea. Eu am avut si exces de sebum(uleiul acela de pa fata) si am scapat de el cu ajutorul mastii. E extraordinara, cel putin pentru mine a facut minuni.Imi simt fata mult mai fina si curata. Si acum sa nu crezi ca laud aceasta masca doar pentru ca sunt reprezentant, nici de cum. Nu as lauda niciodata un produs daca chiar nu ar fi bun!
Si decat sa iti iei de la Oriflame(o sa iti spun o intamplare de a mea) : Mi-am comandat o crema de la Oriflame, crema normala de zi de fata. M-am dat prima data cu ea si toata fata mi s-a umplut de bubite marunte si care ma mancau f tare. De atunci nu mai am incredere in produsele de la Oriflame.oh go on Sper ca te.am ajutat, Te pup:*