| DianaLostInDreams a întrebat:

aveti idee unde as putea gasi parfumul lui Catalin Botezatu-Be fatale in Bucuresti? Stiu ca se poate comanda, dar daca tot ma duc maine sa stiu macar daca exista la vreun magazin.Multumesc:*

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Cred, ca il gasesti la orice MALL. Succes!winking

| EUSIATIT a răspuns:

De ce nu l comanzi pe net e mai sigur ca l vei primi si apoi nu stiu pretul in magaz sa fie mai mare. daca l gasesti spune mi si mie cit costa, Pe net este 95 de ron plus taxe poatale. astept rasp daca l cumperi din magazin te rog [pretul]