| Yosifica a întrebat:

azi mi-am cumparat o pereche de sandale si nu stiu cu ce sa le asortez si spuneti-mi cum vi se par.: http://postimage.org/image/qxehjk5wf/aaf7e08f/

4 răspunsuri:
| crissa20 a răspuns:

Buna, eu as incerca sa port acele sandale cu o rochita mov stil leopard scurta pana la jumatatea dintre genunchi si,, pulpa''laughing sau cu niste pantaloni scurti din denim, cu un maiou sau un tricou verde sau albastru s-ar vede cool:* oricum sandalele sunt superbebig grin vreau si eu o pereche, de unde le-ai luat?:*

| Patrisia14 a răspuns:

Cu o rochita verde sau cu o pereche de pantaloni scurti albastri si un tricou verde big grin

| enola11pink a răspuns:

Cu o rochiţă scurtă de vară desigur, sau un maiou larg cu nişte şorţi în vogă..se asortează cu aproape orice haine de vară!winking

| Barbie69 a răspuns:

Sunt foarte dragute.le poti lua cu o rochita