| anonim_4396 a întrebat:

Buna buna, imi spune si mie cineva un site de pe care pot sa cumar lanturi gen "Bff" (cu inima care se desparte si se pune poza sau lanturile alea gen cu o inima care se desparte in 2 jumatati) vreau livrare acasa nu la postawinking mersi mult - FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Didi908 a răspuns:

Http://www.crownfashion.ro/......nte-638896
http://www.crownfashion.ro/......ure-952498
Mie imi plac inimioarele in care se pot introduce poze. Va luati doua la fel si puneti in ele o poza cu voi doua sau fiecare poza celeilalte
Gasesti in diverta dar sunt ceva mai scumpe.nu orice porcarie din piata la 2 lei. sunt mai deosebite si costa 30-40 de lei

1 răspuns:
| Hugg a răspuns:

Sau din ce magazine sau locuri pot luaa. si pret plzbig grin>big grin