| anonim_4396 a întrebat:

Care este cel mai bun ceai pentru slabit in afara de ceaiul verde? Voi ati incercat? Ce parere aveti?

4 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Buna,
Lucrez intr-o sala de sport si iti spun ca cel mai bun ceai este,, mancat sanatos si facut sport''. Nu vei slabi niciodata cu ceaiuri!
Doar te vei imbolnavi ( am cazuri zilnice)

| peperonies a răspuns:

Cel mai bun ceai pentru slabit e "ce-ai mancat". nu exista ceai, pastila, ritual magic pentru slabit. cel putin nu legal.

| Sandu3 a răspuns:

Vrei un raspuns sincer? Indoapa-te cu GRAPEFRUIT.In 1983 era la moda in America slabitul cu acest fruct, care se pare dadea rezultate. Ajunsese cel mai cautat fruct din SUA la acea data.Si-ti mai spun un mic secret.Intotdeauna dupa ce consumi citrice sa te clatesti pe dinti.Acidul citric ataca smaltul dintilor.E suficient doar sa te clatesti.Deci,pofta mare la mancat...GRAPEFRUITSper sa ai rezultate.

| Denisa_Alexandra_2001 a răspuns:

Toate cacaturile ceaiuri, pastile ba chiar haine de slabit.
E o tampenie, in loc să-ti umpli organismul cu toate idiotenile misca-ti fundul si alearga ori mergi la sală.
Vrei si să stai si să slabesti prin magie nu se poate.
Daca te vezi grasă fă sport si tine un regim care nu-ti daureaza grav sanatati.

Lenea-i putoare mare.