| andreis22 a întrebat:

care sunt cele mai faine parfumuri barbatesti? big grinbig grin

Răspuns Câştigător
| G30RG3 a răspuns:

Paco Rabano, Armani Code(moartea femeilor),Antonio, Banderas, Beckham, Versace.

6 răspunsuri:
| avoncosmeticecoordonator a răspuns:

Mie imi place mult Patrick Demsey 2 de la avon, si u by ungaro
vezi mai multe parfumuri pe www.avon-cosmetice.com/brosura-online

| Paprik a răspuns:

Mie imi plac Yves saint laurent, Jean paule gaultter si Paco rabanne ultraviolet

| misteralexutzu a răspuns:

Alea de la Hugo Boss!

| AlexC a răspuns:

DeMarco
STR8

| Jonnyk a răspuns:

Parfumurile de la ADIDAS sunt foarte bune
STR-8
Armani Black Code (Georgio Armani)
ONYX
Lotto
si cele de la Lacoste

| spRYnt3R a răspuns:

Salut! Dior poti sa iti comanzi sau sa cumperi parfumurile true force full speed simply because addidas blue black suede black suede leather jet homme holiday