| Nobodies a întrebat:

Caut adidasi de firma de preferat nike, adidas, dc, osiris etc xD si sa gasesc in romania happy prin bucuresti si daca puteti da niste linkuri. [funda]

Răspuns Câştigător
| kessu a răspuns:

Cauta pe okazii.ro sunt si ieftini si bunihappy.sau pe siteuri de anunturi multi ii aduc de afara si ii dau in tara cu preturi acceptabile.

4 răspunsuri:
| Originals a răspuns:

Buna Nobodies,
Gasesti pantofi sport Nike, Adidas, Dc shoes, Osiris si multi altii pe site-ul www.originals.ro Livrarea este gratuita si indiferent de motiv produsul poate fi returnat.
Spor la cumparaturi!

| aicipentrutine a răspuns:

Hey xoxoxo...www.originals.ro eu de aici imi iau.cam in ficare luna, cate o pereche;)...is 100% originali;))

| Gangsta a răspuns:

Ceao, am eu o pereche daca doresti de osiris i-am purtat de 4 ori pana acum. daca ii vrei da-mi msg in privat

| adidasrbk a răspuns:

Vand adidasi reebok marimea 37 la pret de 130 ron.Sunt noi.