| Smilee4Mee a întrebat:

Buna!batting eyelashesCe as putea sa fac sa imi stea parul intins (fara placa...)? Am incercat sa mi-l indrept cand mil usuc cu uscatorul de par dar dupa un timp revenea la locsad.

Răspuns Câştigător
| Ilincaaaa a răspuns:

Ai putea folosii niste produse speciale, eu de exemplu inainte de al usca folosesc un balsam fara clatire pentru par drept:* Ai putea incerca si un sampon la mine a functionat si asa. Era de la pantene parcabig grin

1 răspuns:
| alfredas a răspuns:

Incearca tratamentul leave in Lotus Shields de la Avon. Iti pastreaza coafura mai multe zile.