| missoty94 a întrebat:

Ce caciulite se poarta iarna asta? Imi dati niste link-uri, ceva? Prin mall-uri nu gasesc ceva deosebit.(Sunt din R.Moldova,si stiti voi-moldovenii nu sunt in pas cu moda, ci o dicteaza). Multumesc.

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| Messyhair a răspuns:

Frate, mai zici de ce se iau romanii de voi!
Pai voi moldovenilor aveti niste aere in voi...si de fapt sunteti vai mama voastra!
Auzi si tu "moldovenii nu sunt in pas cu moda, ci o dicteaza"
Bai saraciilor...vedeti-va lungul nasului!
Nu mai veni cu fite pe aici!
Si mai spuneti de ce va facem moldoveni .pff...pai la ce iese din gura voastra...

| Ariannna a răspuns:

Se poarta cele lasate pe spate si cele din blana puppy dog eyes.

| brunett3 a răspuns:

@Deee\

De acord moldoveni sunt ultimii oameni laughing laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.divercitycafe.ro/cum-sa-arati-hot-si-la-temperaturi-extreme.html dai in jos si o sa vezi "caciula din blana cu clapete"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De cand incepi sa dictezi moda? Deocamdata vad ca ai nevoie de sfaturi...

| ELLa_1422 a răspuns:

Http://www.evaclub.ro/moda-si-frumusete/caciuli-de-iarna :x sunt dragute si aceste caciulitze.

http://www.femeiastie.ro/......r-sovietic
Dai in josul paginii. si e o poza cu trei fethe :X ulthima poza de la stanga la dreapta. decii prima poza de la dreapta. cea care are fata `> o caciula alba > acelea se poarta anul acesta mai des. dar sincer. mie nu`mi prea plac;))