| Stephieee13 a întrebat:

happy Ce culoare vine mai bine pe parul saten spre blond, albastru sau rosu? big grin

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Garantat rosu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi-ar placea rosu, da acum depinde si de gusturile tale.happy

| mihaelaalol a răspuns:

Parerea mea:rosu

| Lily8 a răspuns:

Rosu

| allemyl a răspuns:

Dupa mine ambele, acum, e alegerea ta care iti place mai multwinking

| Yssy12 a răspuns:

Cu albastru e mai bine, dar daca asortezi, nu cu albastru de culoare inchisa.

| GrilDollllllll a răspuns:

Albastru.dar sfatul meu fa-te de tot blondahee hee

| Emma4ang3l a răspuns:

Rosu happy dar nu prea puternic altfel vei arata ciudat. Eu am parul saten inchis si sunt facuta cu un rosu inchis si se vede foarte puternic in soare.

| Allecsaa a răspuns:

Albastrul,am o prietena care are tot asa parul și după ce a început sa se machieze a devenit o alta persoana. funda?