| LoveBlind a întrebat:

Ce exerciti pot face pentru lungirea, slabirea picioarelor? Plzz raspundeti! Funda normall!tonguelove struck

Răspuns Câştigător
| lovebitesforever a răspuns:

Ai putea sa incerci sarituri cu coarda, in fiecare seara, 30 de secunde sarituri, 30 de secunde pauza, si repetiti asta cam de 10-12 ori(normal, pe masura ce timpul trece maresti nr).
-poti sa incerci jocurile de glezne+ alergari pe loc.
-fandari si genoflexiuni
Eu sar coarda de vreo saptamana si ceva, regulat si se vede ceva-ceva.
Iar pentru inaltare, te sfatuiesc sa te joci basket ori volei, sau pur si simplu sa sari.

4 răspunsuri:
| Năpârlici a răspuns:

Sport gen basketball si pilates happy

| lifeisperfekt a răspuns:

Pai hantbell, inot, exercitii fizice de tot felul.Sunt foarte eficiente. Sper ca ti-am putut fii de ajutot happy

| Bubu1234 a răspuns:

Alergatul pentru a tonifia musculatura si volei sau basket pentru a te inaltawinking. Daca stii sa inoti se inotul e de preferat. Succes:* Funda?:X

| ancutzadracutza a răspuns:

Genoflexiuni,sarituri.funda plzzzzzzz!