| ramona0506 a întrebat:

Buna ♥ Ce fel de bluze se poarta la o fusta, colanti, ghete? Niste imagini(sau explicatii, oricum) cu niste bluze lungi, scurte, dar nu de vara big grin Va rog frumos, ajutati-ma puppy dog eyes Va multumesc ♥

4 răspunsuri:
| JiHyun a răspuns:

Bluze simpatice in culorile iernii(atunci cand e iarna)

| Lalaxoxo a răspuns:

Http://www.polyvore.com/......n_park/set http://www.polyvore.com/......?/fall/set stiu ca unele din ele sunt cu blugi :))dar bluzitele sunt un pic mai lungi deci iti acopera fundul si poti sa le iei linistita.

| Elly99 a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/search poate gasesti cv ce-ti place :) succes!

| Alllicee a răspuns:

Http://www.divahair.ro/......asta_iarna Sper ca te-am ajutat:D:D