| Alina_2365 a întrebat:

Ce machiaj as putea folosi daca am culoarea parului brunet, ochii albastri si tenul` masliniu?!

4 răspunsuri:
| EuSiCuMine a răspuns:

Ti-ar sta super cu o combinatie de culorii, 2 culorii. un negru si un verde sa zicem, le combini ca in poza asta :
http://www.google.ro/......tp?/imgres

:x

| BiaBubulina a răspuns:

Pai acum nu depinde cum arati, dar daca vrei te uiti in oglinda si incerci toate culorie si vezi care te scoate in evidenta.De exemplu sora me ale alege dupa haine.Se imbraca in albastru si ochii si da cu un putin alabastru si un alabastru mai inchis la sprancene.Acum nu depinde si de haine dar daca ai tenul inchis foloseste o culoare deschisa! daca ai tenul deschis foloseste ceva putin mai aprins. Funda?

| the1answer a răspuns:

Poti folosi ruj maroniu si farduri albastre mai deschise.