| anonim_4396 a întrebat:

Buna!

Ce parere aveti de produsele Dove pentru par?

Eu tocmai am inceput sa folosesc balsamul Dove Intense Repair si este foarte bun, iti lasa parul moale si stralucitor.

Am cautat in supermarket Dove Heat Protector dar nu am gasit sad stie cineva unde gasesc? Sunt din Bucuresti.

Kiss to all

3 răspunsuri:
| pink_7086 a răspuns:

Eu folosesc gel de dus si iti lasa pielea catifelata dar mirosul nu persistawinking

| mirunaana a răspuns:

Si eu am folosit dove si dupa un timp mi-a facut f multa matreata.

| tyna90 a răspuns:

Nu "bubu" in cora auchan nu am gasit... o sa incerc carrefour sau real