| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre masca de par cu ulei de masline,galbenus de ou,miere, ulei de ricin si zeama de lamaie? Mi-am facut o masca din asta si nu stiu cam ce rezultate are, cat timp trebuie sa o las si cum o indepartez? Voi avea probleme la indepartare? Pentru ca mierea mi se parea cam lipicioasa cand am pus masca. Imi puteti da mai multe detalii despre aceasta masca? Am pus prea multe ingrediente? Funda si evaluare pentrju restul raspunsurilor.

2 răspunsuri:
| capricc a răspuns:

Foarte buna dar scapa de zeama de lamaie daca nu ai parul gras ca nu i vad rostul in hidratere intensa