| Papusik478 a întrebat:

Buna:* Ce pot sa folosesc pentru a avea picioarele stralucitoare nu ma refer la o piele hidratata, pentru ca folosesc creme ci la acel efect de luciu cand port rochite&fustite fara ciorapi. Exista spray-uri sau alte produse? Am auzit ca uleiul de masline ofera stralucire picioarelor insa atunci cand intra in piele acel luciu disparehappy... Voi ce folositi happy?

4 răspunsuri:
| bombonica22 a răspuns:

Exista iluminator de corp, spray-uri, uleiuri cu sclipici ..tot felul big grin deci nimic alceva

| afrodita3333 a răspuns:

Da exista tot felul de creme si uleiuri, care au acest efect.Cauta in magazine.

| janeD0oe a răspuns:

Exista uleiuri speciale nu te da cu ulei de masline ca s-ar putea sa iti patezi hainele daca nu esti atenta.mai sunt si lotiuni de corp cu sclipici daca vrei si au si un pic de autobronzant cauta in magazinele de specialitate si vezi ce ti se poitriveste

| Papusik478 explică:

Imi puteti spune un produs anume, de la o marca anume si magazinul sau site'ul de unde as putea sa'l cumpar ( un produs incercat de voi despre care stiti ca este bun ) multumesc anticipat:*.