| anonim_4396 a întrebat:

Ce remedii naturale stiti pentru cresterea si pastrarea genelor frumoase si sanatoase? (In afara de uleiul de ricin).
Dau Funditaa:-x

2 răspunsuri:
| LikeABossBaby a răspuns:

Buna:* am auzit ca taierea varfurilor genelor da roade le indeseste si le face sa creasca mai lungi (eu una am incercat si a dat roadebig grin) si uleiul de masline este bun sper sati fi fost de ajutor bafta pup:*:*

| Maria_6444 a răspuns:

O prietena de-a mea se dadea cu gaz pe sprancene si sa stii ca i-au crescut si dupa si-a dat o forma foarte frumoasa la ele si a continuat sa se dea cu ulei de ricin odata pe saptamana.happy. Bine ca pana sa se penseze nu s-a mai pensat aproape 2 luni happy