| Milkixx a întrebat:

Buna!happyCe ser/crema sau orice alt produs folositi inainte/dupa indreptatul parului cu placa pentru hidratarea si protectia firului? Stiu ca niciun produs nu poate sa dea rezultate uimitoare insa am varfurile deteriorate iar la placa nu pot sa renunt.mai ales acum.cand la cat de degradat este nu se mai sta deloc.Ms mult!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru a-l readuce cat de cat la viata si pentru a-i reda stralucirea, aplica pe par ulei de masline(de preferat)sau de ricin si lasa-l sa actioneze minimum 30 minute, dupa care spala-te pe cap cu sampon de doua ori si clateste bine. Fa lucrul acesta o data sau de doua ori pe saptamana.Desi-i va imbunatati aspectul, parul nu va arata ca inainte(indiferent ce vei folosi), decat daca-ti vei tunde varfurile.

3 răspunsuri:
| chels95 a răspuns:

Eu folosesc spray pentru protectie termica Toni&Guy si e super! Il protejeaza perfect, il netezeste si ii da stralucire.

| Adriannae a răspuns:

Mai intai tude-ti varfurile despicate. Astea nu se repara cu nicio crema.
In ceea ce priveste produsele, e bun spray-ul protector de la syos, si gerovital plant.

| ionutsorin a răspuns:

Satinique, il am in magazin