| maya_1225 a întrebat:

cine stie care extensii sunt mai bune dintre lien style(prezentate de andreea banica) sau top style(prezentate de loredana chivu)? a luat cineva vreo teapa la vreuna din cele 2 firme sau a fost multumit? astept raspuns! multumesc!

Răspuns Câştigător
| BIANCA_6490 a răspuns:

BUNA. eu cumpar extensii de la LIEN STYLE de 3 ani de cand au aparut pe piata si sunt super multumita, parul e super bun, sunt consistente ca si volum si chiar m-au tinut, le-am vopsit, le-am coafat... dar tot timpul am cerut sa verific pachetul ca sa fiu sigurahappy

4 răspunsuri:
| andreeamada a răspuns:

Ti-ai comandat extensii? Sa-mi spui si mie daca sunt naturale si de pe ce site ai luat...

| SorinaU a răspuns:

Buna.eu iti recomand extensiile recoamndate de andreea banica, cele de la LIEN STYLE...sunt de calitate, parul este natural si se intretine foarte usor...eu sunt foarte multumita.parul este destul de voluminos si se coafeaza super.merita sa incerci!

| BIANCA_6490 a răspuns:

Ma adresez concurentei in special, cea care se tot autointituleaza in fel si chip pentru a denigra imaginea consacrata a site-ului nostru www.extensiidepar-oferte.ro, care de altfel se pozitioneaza pe locul 1 la majoritatea cuvintelor cheie legate de domeniul extensiilor de par, lucru certificat de google ca site-ul nostru intr-adevar indeplineste conditiile legale de functionare ca si magazin on-line, dar mai ales ca este site-ul optim de comercializare a astfel de produse. Asa ca nu va mai obositi sa scrieti baliverne despre site-ul nostru, mai ales ca avem mii si mii de clienti, sute de saloane foarte multumite de produsele noastre. LIEN STYLE este un brand recunoscut pe plan national si international de catre OSIM(OFICIUL DE STAT PENTRU INVENTII SI MARCI) fapt ce induce apararea prin lege a acestui brand si posibilitatea de a cere daune in cazul denigrarii acestuia, lucru care se realizeaza de catre asa zisele firme concurente :). De asemenea mai precizez ca brandul LIEN STYLE www.lienstyle.com este reprezentat de catre artista ANDREEA BANICA, printr-un contract de imagine semnat de ambele parti, dupa ce produsele noastre au fost atestate de OPC-ul romanesc. Asa ca denigrarea site-ului nostru, induce denigrarea brandului si implicit a imaginii vedetei, fapt care impune luarea de masuri legale pentru perceperea de despagubiri.
De asemenea ABSOLUT TOATE PRODUSELE TRIMISE CATRE CLIENTI SE POT VERIFICA LA PRIMIRE, SI SE POT REFUZA IN CAZUL IN CARE NU SUNT PE GUSTUL ACESTORA FARA A PLATI NICIUN BAN, lucru nerealizat de asa zisele firme concurente, acest lucru fiind dovada absoluta a calitatii produselor noastre.De asemenea, tinem sa va anuntam ca avem distribuitori LIEN STYLE in toate orasele din tara, iar clientele noastre isi pot ridica personal comenzile de la angajatii nostri, lucru ce binenteles ca va inlatura orice fel de dubii cu privire la calitatea produselor noastre.TOATE PRODUSELE EXPEDIATE DE NOI SUNT INSOTITE DE FACTURA SI CHITANTA, ceea ce inseamna ca, in cazul in care un client este nemultumim se poate adresa autoritatilor competente.
Vis-a-vis de aliniatul de mai sus scris de concurenta noastra autointitulata reporter :)), o anuntam ca nu a citi bine preturile de pe site-ul nostru, ca macar sa para veridic ceea ce comenteaza mai sus www.extensiidepar-oferte.ro.
DRAGI CLIENTI, PENTRU ORICE NECLARITATE NE PUTETI CONTACTA TELEFONIC LA NR 0757168781 sau sa accesati site-ul nostru www.extensiidepar-oferte.ro pentru a va putea bucura de ofertele noastre. VA ASTEPTAM CU DRAG! Cu privire la comentariile rautacioase din partea concurentei, probabil pentru ca site-ul nostru se afla in top la GOOGLE, fapt ce starneste invidii, ii atentionez ca vom apela la legile ce ne protejeaza, datorita faptului ca suntem in perfecta legalitate, pentru a fi despagubiti. In baza unei sesizari va putem afla ip-ul de pe care sunt postate comentariile si implicit identitatea posesorului. VA MULTUMIM PENTRU INTELEGERE SI BAFTA LA VANZARI!

| veronicatrif a răspuns:

SA NU CUMPARATI extensii lien style andreea banica Sunt cea mai mare teapa posibila, va trimit total altceva decat ceea ce comandati, alta culoare, alta lungime plus comercializeaza doar par sintetic! DEGEABA LASA VERIFICARE DE PACHET PT CA NU O SA VADATI SEAMA CARE E NATURAL SI SINTETIC! SUNT FOARTE nervoasa pe ei deoarece nu pot sa comunic, la telefon aud injurii peste injurii, mi s einchide telefonul in nas! Rusine lien style si andreea banica!