| Siimonaa a întrebat:

Credeti ca daca mi-as face un site prin care sa pot distribui produse gen oriflame sau metropolitan ar fi o idee buna? nu prea am unde sa le distribui. si ma gandesc ca asa as avea mai multi clienti... si daca vreti, puteti sa imi dati idei cum sa promovez site-ul big grin. multumescbig grin

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| pandadesignro a răspuns:

Draga Siimona, te ajut eu sa faci un site cu tot ce trebuie.

| noemi_7231 a răspuns:

Pai,eu zic ca este o idee buna, si pana la urma nu strica sa incerci...noroc