| Alii a întrebat:

Cum as putea sa ma tund?:(. Am breton intr'o parte, parul castaniu inchis si cam asa in lungime http://www.tunsori-noi.com/files/images/AT052.jpg! Dau fundita;)

Răspuns Câştigător
| QuadruplePersonality a răspuns:

Dati bretonu in fata si fata ca aiawinking
Eventual poti sa'l mai scurtezi. Asta doar daca il ai drept. Daca nu in scari pentru ondulate e foarte bine.
Daca ai parul drept poti chiar sa te tunzi bob si iti lasi bretonu, dar e o transformare cam brusca. Eventual poti sa il scurtezi din ce in ce mai mult daca iti place.
Sa ne anunti si pe noi.

1 răspuns:
| Anda_5509 a răspuns:

Pai cel mai bine e sa te duci la o coafeza, ea stie mai bine decat noi toti cum sa te tunda, ce sa ti faca, ca sa ti stea cat mai bine...noi decat ne dam cu parerea, insa nu se stie daca si bine.

Ii explici ei cat vrei sa ti ia din lungime, ca sa nu ti para rau dupa aia.