| IIIx333III a întrebat:

Cum pot sa scot foarte repede o pata de pasta corectoare de pe pantaloni. Am incercat cu apa si sapun, dar nu se ia. La 17:00 trebuie sa plec afara, asa ca nu ii pot spala. Funda pentru raspunsul care functioneaza.

Răspuns Câştigător
| Mar a răspuns:

Ciu apa si sapun nu poti.incearca sa razi pata aia de pe pantaloni (cu unghia se duce ) mai raman cateva urme si le speli cu apa calda si detergent. pacat ca e pe pantaloni ca daca era pe mobila era usor. iesea cu diluant ( sa nu pui dilunat pe pantaloni.sa nu-ti treaca prin minte)
succes happy

2 răspunsuri:
| Codruta a răspuns:

Buna!

Din pacate si eu am patit-o. un coleg m-a facut pe pantaloni cu pasta corectoare si nu a mai iesit straight face am incercat tot ce se putea

deci nu cred ca ai ce face decat sa iti iei alta pereche de pantaloni pentru a iesi afara :*

Pa!

| Shuellen a răspuns:

Daca blugii sunt albi sau gri spre alb cu acetona sau clor. Daca nu merge, incearca sa razui pata. Apoi cu detergent!
Mai bine ai lua alti blugi afara, astia lasa-i ca sa nu se vada ciudat.