| StefaniaM a întrebat:

Buna happy.Cum scap de pistrui?

Răspuns Câştigător
| dinulia94 a răspuns:

Uite aici sunt citeva metode :
http://siteofstyle.blogspot.com/......riste.html
:)

8 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

De ce sa scapi de ei? Esti ca fetele care au parul cret si vor sa si-l indrepte. Sunteti speciali, aveti ceva ce altii n-au, bravo voua! Profita de pistruii tai, capata incredere intine, sunt o gramada de fete care viseaza la baieti cu pistrui laughing. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu scapi. Dar bucura-te de ei, ai farmec.

Răspuns utilizator avertizat
| KrEaThYvE a răspuns:

Poti sa te machezi... iti dai cu pudra, daca esti fata daca nu bucurate de ei, si eu am pistrui si arata cool, trebuie sa te gandesti asa : eu am ceva ce are decat un sfert din sfert din oameni sau mai putin... in concluzie eu zis ca ii lasi

| ale7 a răspuns:

Pai am auzit ca este o crema impotriva lor(nu crema de soare cum a zis cineva mai jos. Daca mergi la dermatolog si-l intrebi probabil o sa-ti dea una.winking

| 4l3xu7zu a răspuns:

Daca ai putini trec pe timp ce cresti dar sincer sa fiu mai bine cu pistrui si oricum se zice ca pistruii apar cand iubesti laughing

| MentalPower a răspuns:

Daca ai putini iti vor disparea odata ce cresti.
Cea mai buna recomandare ar fi sa te dai pe fata unde ai pistrui cu o crema cu factor ridicat de protectie impotriva soarelui