| Bellicous a întrebat:

Buna cum se numeste programul acela care. nu stiu cum sa explic laughing de exemplu te vezi doar tu in poza clar si celelalte parti le cenzurezi sa nu se vada ca si cum ar fi purici laughing funda

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate am inteles eu tu te referi la efectul de focalizare, care pune in evidenta obiectul focalizat de tine, daca nu este asta s-ar putea sa zici de blurare cu asta "cenzurezi" un fundal sau un obiect, efectul de blurare de obicei il gasesti in aplicatile descarcate, iar cel de focalizare il are orice dispzitivwinking

| ionutunited a răspuns:

Fotoshop