| dianna367 a întrebat:

Buna:d acum sunt vopsita saten inchis si vreau un blond inchis.credeti ca se poate fara decolorare? adica prepar eventual vopseaua cu oxidant si nu cu laptele din cutia vopselei.iese ceva sau imi stric parul? ..ms:*

1 răspuns:
| Alexa843 a răspuns:

Nu e bine sa faci o trecere de culoare asa de mare. Ti-as recomanda sa il vopsesti cu doua nuante mai deschis si tot asa pana ajungi la blond si nu brusc. Crede-ma nu e sanatos pentru parul tauwinking