| Addellina a întrebat:

big grin Am o problema. cu parul, ma spal cu sampon Wash&Go, dar dupa o zi, parul meu isi pierde mult din volum, sta lipit de cap, si are un aspect neingrijit... Cu ce as putea sa ma spal, sa am parul mai frumos? Ar fi mai bine sa folosesc si balsam? Va rog sa ma ajutati. Multumesc f. mult! kiss >big grin

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Pai, inseamna ca ai probleme cu ingrasarea parului. Ar trebuii sa iei un sampon special conceput pentru ingrasare. Si da, foloseste balsam. Eu folosesc balsam wash & go cu extract de musetel, si e foarte bun. Inainte trageam rau de tot de par ca sa il descurc dimineata, acum in 2 minute il descurc, + ca parul e mai matasos si mi se pare ca mi s-a mai si indreptat.
O zi buna si sper ca ti-am fost de folos!happy

| redQueen a răspuns:

Foloseste un sampon cu un continut mai mare de sulf, ajuta. Daca nu merge nici cu asta, intreaba la un salon de coafura ce ai putea folosi. Cei de acolo de pot ajuta si pe deasupra iti pot oferi si produse de calitate, contracost, bineinteles.

| oannabomboana a răspuns:

Clar schimba samponul! Vei face matreata pana cand scalpul se va obisnui cu noua formula de sampon. sau daca nu cumpara un Wash &Go pentru volum!

| BbyBoop a răspuns:

Buna.Ai putea sa incerci un balsam de par(cele de la Dove sunt cele mai bune,parerea mea, pentru ca iti lasa parul matasos, usor de descurcat)pentru a scapa de aspectul neingrijit.Pt volum...hmmm,ai putea sa incerci ca atunci cand te usuci sa tii capul in jos.La mine merge big grin

| nutz_3016 a răspuns:

Buna, o metoda ar fi sa amesteci samponul cu care te speli cu un jumate de lingurita de bicarbonat apoi sa te speli pe cap, ai sa simti diferenta

| Anonima22 a răspuns:

Incearca head&shoulders e foarte bun si ar trebui sa folosesti si un balsam de asemenea poti folosi produsele de la yves rocher sunt foarte bune si sunt 100% naturale

| reptila_7704 a răspuns:

Hey! am incercat si eu Wash&Go si acelasi lucru m-i s-a intamplat si mie.Iti recomand (si nu e doar pentru copii) Johnson's baby