| Aceeasieu a întrebat:

Buna :d mi-am cumparat pentru nunta o rochita mulata, culoare negru -albastrui, ca si aceasta http://www.starshiners.ro/......l-red.html doar ca in spate are un material mai lung din dantela :x. ce colier as putea purta la ea? :D funda.

3 răspunsuri:
| GrellSutcliff a răspuns:

Poate un lantik din aur finutz.

| ilinca47 a răspuns:

Din moment ce e negru albastrui mulata,iti iei accesorii in functie de pantofi,dar mai e o exceptie poti sa-ti iei un colier imitatie de argint,sau argint,sau aur alb,cat mai simplu
si mai finut,din moment ce rochia e cu dantela...ia un colier micut, culoarea argintului, niste cercei draguti[eventual sa semene cu perlele] o bratara tot cu bilute ca perle daca ai si esti okhappy have fun la nunta:*

| isabe34 a răspuns:

Un colier de perle sau ce vrei tu...