| JustaPaRtOfMe a întrebat:

big hug nu stiti ce tunsori sau ffreze sau frizuri(cum preferati sa le ziceti) laughing mi s'ar potrivi? sunt satena(dar asta nu conteaza prea mult). am parul lung si scarit dar as vrea sa'mi fac o freza noua insa as vrea sa'mi pstrez cat de cat din lungime. ceva care nu necesita fixativ si spuma zilnic.
Funditaa. Daca puteti sa'mi dati si linkuri cu niste fotografii. mersi!

2 răspunsuri:
| YrYnA_7766 a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/search
Uite un link care te poate ajuta cat de cat :d...Sunt tunsori par mediu si care nu necesita spuma :)