| CristinaCMH a întrebat:

Daca am parul deteriorat din cauza placii de par merita sa folosesc Olaplex3 sau are efect doar pe parul degradat chimic? Multumesc!

2 răspunsuri:
| tusha a răspuns:

1.nu mai folosi placa deloc
2. faci masti in fiecare seara
3.bei apa multa

| Alive99 a răspuns:

Pentru par degradat, foloseste miere de albine..stiu,este cleios si naspa, dar este remediu natural.Pe langa mierea aia, baga si cateva frunze de aloe zdrobite.
Si eu l-am avut degradat de la placa, dar am gasit remediul asta.Pentru a vedea cum arata acum, cauta-ma pe Fb, Stefan Popa..baga la filtre orasul Bacau.