| MaraMărr a întrebat:

Daca am parul in spate pana la umeri si in fata scurt si in scari pot sa'mi fac bucle? >: funda'; x.

Răspuns Câştigător
| Francesca17 a răspuns:

Stai linistita, Desigur ca poti! Asa il am si eu si a mers perfect! SUGESTIE:Il poti intinde si cu placa :*! Fundita love struck?

5 răspunsuri:
| missGirlDeea a răspuns:

Desigur.Da nu te sfatui deoarece buclele au esit din moda acum la moda e parul drepthappy

| bubbles_6003 a răspuns:

Si eu am parul de aceeasi lungime ca tine si mi-am pus parul pe moate si mi-a iesit parul super cret, afro chiar. Daca vrei bucle fa-ti cu ondulatorul sau placa. happy

| emm a răspuns:

Da,poti thinking

| Ddiinnaammoo a răspuns:

Da poti sa iti faci linistita.Si eu am asa parul si l'am facut bucle! Incearca! Bafta!

| Lɑяisɑ a răspuns:

Da, de ce nu. Macar incearca.