| TimpLiber a întrebat:

Daca folosesc de 3 ori pe saptamana ulei de ricin. cam in cat timp imi creste parul? happy

Răspuns Câştigător
| GossipGirl_2226 a răspuns:

Pai intr-o luna deja ar trebui sa se vada diferenta dar nu trebuie sa abuzezi am citit undeva pe net ca nu trebuie sa iti aplici uleiuri pe par mai mult de o data pe saptamana. fa asta o data pe saptamana si oricum iti va creste intr-o luna mai mult decat de obicei pentru ca uleiul de ricin e chiar bun. Poti sa il aplici si pe gene daca vrei sa le ai mai puternice si mai lungi.La gene rezultatele se vad cam in 3 luni.:* Imi dai funda?:X