| yoyo_2588 a întrebat:

Buna de curand am venit din grecia si mi-am achizitionat de acolo o pereche de pantaloni neputandu-i proba (nu aveau cabina de proba)i-am luat dupa cum am crezut mai bine ca imi vor veni.acasa cand i-am imbracat am abservat ca imi sunt cam largi in partea de sus, as putea sa mut nasturele dar este ca o capsa si habar n-am cum sa il scot. daca stie cineva cum se scot nasturii astia capsa mi-ar fi de mare ajutor.multumesc

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Decât să faci vreo boacănă, mai bine mergi la o croitorie.
Pa, pa.

| miha90z a răspuns:

Ai putea sa le faci niste pense. cred ca ar fi mai ok decat sa muti nasturele. de fapt, nici nu cred ca ai cum sa il muti ca ii strici croiala.

| Mâncărici a răspuns:

Nu ar fi mai simplu sa te duci la o croitorie? Nu cere o suma prea mare de bani si va face un lucru bun!