| Renatasahasahas a întrebat:

De curand m-am vopsit folosind Dark Brown de la Palette Deluxe. Desi se presupune ca ar fi trebuit sa imi iasa un saten inchis, mi-a iesit brunet (!). Nuanta nu este urata, dar nu e ceea ce imi doream. Asa ca, imi puteti spune ce as putea face intre timp pentru a-mi deschide nuanta?
P.S : Se exclude o alta vopsire! laughing
Multumesc frumos puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Fiorella18 a răspuns:

O sa mai iasa culoarea la spălat, si s-ar putea sa ajungi la nuanta pe care o doreai.
Am auzit ca samponul pentru matreata (gen head&shoulders) scoate culoarea mai repede din par. Altceva nu cred ca poti face, si sa iti si păstrezi parul sănătos. Doar decapaj si revopsire dar asta numai la salon.
De asta e indicat sa te vopsesti la salon, pentru ca nu risti sa ai surprize de genul asta, plus ca vopseaua e mai buna.

1 răspuns: