| RazvanStefan a întrebat:

deci a inceput scoala.anul acest uniforma scolii mele este: camasa alba, cravata albastra si blugi. Dar ce ar merge sa-mi iau peste camasa pentru ca nu-mi prea place cum arata asa... Va rog ajutati-ma. Cel mai buna raspuns primeste funda big grin o. O

3 răspunsuri:
| CarmenR a răspuns:

E foarte simplu: ai de ales între o vestă neagră care ar da un plus de eleganţă uniformei şi cravatei sau sacou. Le poţi purta pe ambele în combinaţie. Mult succes!

| RazvanStefan explică:

Bai fratilor e un cald de mori in clasa.cva in care sa nu ma sufoc ar fi frumos. mersi

| shiret a răspuns:

Un sacou din piele de caprioara ar fi frumos. Daca nu ai, ia-ti unul din material normal, pe talie ca sa stea mai ok cu blugii. Ar fi ok sa fie si blugi nebri sau gri ca sa dea mai bine. Daca ai blugi albastri, nu stiu.