| ĿФsт a întrebat:

deci exista produse cosmetice care sa ajute parul sa creasca mai repede?

Răspuns Câştigător
| Denyzalovely a răspuns:

Buna! Deci da exista dar nu le folosi sunt cu niste compusi ce pot fi daunatori acat parului tau cat si pielii tale iti recomand sa bei pana la 2 litri de apa pe zi si o alimentatie sanatoasa plus putin sport nu strica daca nu vrei sa mergi la inot la sporturi din astea poti oricand sa cauti pe net exercitii! in plus decafile sa te risti mai bine cauta sa mergi mai mut pe cai naturiste de ex ulei de masline amestecat cu galbenus de ou amestecul il pui pe capul ud de abia spalat dupa care stai cu el 1 ora dupa care te speli!
Funda plz plz? Download: eType1.com/f.php? FHJbK2

6 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Exista in comert sampon cu gerovital.

| Anca95 a răspuns:

Uleiul de ricin este ft ft ft bun

| crucialmelody a răspuns:

Da, exista. Cele de la Gerovital pentru stimulare. Produsele sunt de culoare verde inchis, le gasesti in aproape toate farmaciile la preturi accesibile. Mai poti incerca Revalid, dar e mai scump. Sau tratament cu Henna. Good luck>big grin

| Doar1îngeR a răspuns:

Cauta produse care sa contina ulei de ricin. happy
sau fa pur si simplu o masca cu ulei de ricin pur. se gaseste la farmacie.

| anemona18ida a răspuns:

Tratament cu placenta poti sa cumperi

| AlexxandraAa a răspuns:

Da exista!
Poti gasi la farmacie!