| anonim_4396 a întrebat:

Deci, vreau un sfat. In ce sa ma imbrac in prima zi de scoala. Am o idee si vreau niste sfaturi. Ce sa adaug sau ce sa schimb. In fine. Ma gandea la o camasa lunga, cam asa: http://www.google.ro/......tp?/imgres

blugi : http://www.google.ro/......tp?/imgres r:9, s:0

si niste sandale : http://www.google.ro/......tp?/imgres r:9, s:0

va rog, daca aveti ceva exceptii sa in general alta tinuta, ziceti-mi. Merci.

Răspuns Câştigător
| XoXoRalucaXoXo a răspuns:

Buna!
Eu zic sa nu te straduiesti prea mult, adica uneori cu niste bulgi si o camasa poti arata chiar foarte frumos! Nu e nevoie de ceva formal doar pentru ca e pria zi de scoala!
Eu cred ca tinuta alesa de tine e foarte buna!
Adica blugi, o camasa lunga si sandalele sunt combinatia perfecta ca sa te simti lejer si sa arati si foarte bine si e ideak pentru prima zi de scoala!
Eu cred ca este cea mai buna alegere!
Sunt sigura ca vei arata foarte bine imbracata asa!
Sper ca am fost de ajutor!

4 răspunsuri:
| Aly28 a răspuns:

Buna(cum au precizat si ceilalti di pacate nu merg linkurile)
dar e foarte potrivit ce ai ales tu.nu stiu cat de bine vine camasa lunga si cu sandale,in locul tau as opta pentru niste balerini colorati, sa aiba ceva din imprimeul camasii.Dar orice ai alege important e ca iti revezi vechii colegi povestesti, nu neaparta felul in care te imbracihappy

| nicoletalavinia14 a răspuns:

Tin sa te anunt ca nu stii sa iei un link.
cati oameni fac asta!
deci nu pot sa vad imaginile,
ca sa iei linkul de la poza dai click dreapta si vezi ca iti va aparea o fereastra mica unde scrie copiaza linkul pozei sau ceva in gen dai click.si gata.
poti sa te imbraci si in fusta,

| PrafDeNutellaCuGustDeCremitaAmestecataCuNesquik a răspuns:

Eu zic sa ii dai funda lui Toki

| Acadeeeaa a răspuns:

Pai link`urile pe care mi le-ai dat cand dau click nu-mi apare nimicthinking, folosesti mozilla si de aia.